Γιορτή αποφοίτησης ΣΤ΄ τάξης 2021

Έγινε σήμερα Τετάρτη 23 Ιουνίου 2021 η γιορτή αποφοίτησης της ΣΤ τάξης του σχολείου μας με τήρηση όλων των μέτρων κατά της πανδημίας και όπως προβλέπουν οι οδηγίες του Ε.Ο.Δ.Υ.

Την γιορτή ετοίμασε ο Γυμναστής του σχολείου μας κ. Κώστας Κατσαρός και συμμετείχαν εκτός των μαθητών της ΣΤ΄ τάξης και οι μαθητές της Α΄ τάξης. Οι μαθητές της Ε΄ τάξης με επικεφαλή την δασκάλα τους κ. Κώστα Βάννα αποχαιρέτησαν τους μαθητές της ΣΤ΄ τάξης εκ μέρους όλων των μαθητών. Την γιορτή παρακολούθησαν οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας και όλοι οι μαθητές των υπολοίπων τάξεων. Στην γιορτή μας παραβρέθηκε και ο πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων και Κηδεμόνων του σχολείου μας κ. Σεμερτζίδης Μιχάλης εκπροσωπώντας όλους τους γονείς. Αποχαιρετιστήριους λόγους απεύθυναν τόσο ο πρόεδρος του Σ.Γ. όσο και ο Διευθυντής του σχολείου οποίος και έκλεισε την γιορτή.  Για όλους εμάς που παρακολουθήσαμε την γιορτή η ικανοποίηση μας ήταν το χαμόγελο των μαθητών μας. Ευχόμαστε στους μαθητές της ΣΤ΄ τάξης καλή πορεία και πρόοδο στο καινούριο τους σχολείο.